Egy arany-, egy ezüst-és két bronz a Mezei Liga nyitóversenyén!

2018. 11. 01. (csütörtök) 19.01

Akárcsak tavaly, idén is Békéscsaba-Pósteleken vette kezdetét a Mezei futó Liga sorozat.

Az első állomáson remekül kezdtek a Perényi Gabriella és K. Szabó Gábor által irányított DSC-SI-s atléták. A felnőtt, junior, ifjúsági, serdülő és újonc korosztályok számára megrendezett versenyen négy érmet szereztek a cívisvárosi sportolók. Az ifjúsági korcsoportban Sós Barnabás – idei legjobb idővel- teljesítette leggyorsabban a fiúk számára előírt 6 kilométert (18:16), míg csapattásra Stiegelmayer András a dobogó harmadik fokára állhatott fel (18:48). A lányoknál a 4 km végén K.Szabó Gabriella másodikként ért célba (13:32), szintén ugyanezen a távon az újonc-serdülő korosztályban Jakab András szezonbéli legjobb idejének köszönhetően (12:25) a bronzérmet vehette át.

Fotó: atletika.hu