Elkészült a végleges menetrend
2020. 08. 25. (kedd) 15.29Idén hatodik alkalommal rendeznek 3x3 világversenyeket a debreceni Kossuth téren. A kosárlabda legfiatalabb szakága hamar belopta magát a debreceniek szívébe, hiszen évről évre megtelnek a Nagytemplom előtti lelátók. Íme a közel másfél hetes eseménysorozat menetrendje:
Ifjúsági Fesztivál
Augusztus 26.
13:45 Észtország - Izrael (női)
14:10 Szlovénia – Csehország (női)
14:35 Magyarország – Izrael (férfi)
15:00 Debrecen – Szlovénia (férfi)
15:35 Debrecen – Észtország (női)
16:00 Izrael – Magyarország „A” (női)
16:25 Szerbia U23 – Magyarország U23 (férfi)
16:50 Magyarország – Szerbia U20 (férfi)
17:25 Magyarország „B” – Szlovénia (női)
17:50 Csehország – Debrecen (női)
18:15 Izrael – Debrecen (férfi)
18:40 Szlovénia – Szerbia U23 (férfi)
19:15 Magyarország "A" – Magyarország "B"(női)
19:40 Magyaroroszág U23 – Szerbia U20 (férfi)
Augusztus 27.
13:45 Szlovénia – Magyarország ”A” (női)
14:10 Cseh Köztársaság – Magyarország ”B” (női)
14:35 Debrecen – Magyarország (férfi)
15:00 Szlovénia – Izrael (férfi)
15:25 szünet
15:35 Izrael – Magyarország (női)
16:00 Magyarország ”A” – Észtország (női)
16:25 Szerbia U20 – Szerbia U23 (férfi)
16:50 Magyarország – Magyarország U23 (férfi)
17:15 szünet
17:25 Debrecen – Szlovénia (női)
17:50 Észtország – Cseh Köztársaság (női)
18:15 Szerbia U23 – Debrecen (férfi)
18:40 Magyarország U23 – Szlovénia (férfi)
19:05 szünet
19:15 Magyarország ”B” – Izrael (női)
19:40 Izrael – Szerbia U20 (férfi)
13:30 Magyarország ”A” – Cseh Köztársaság (női)
13:55 Szlovénia – Észtország (női)
14:20 Magyarország – Szlovénia (férfi)
14:45 Debrecen – Magyarország U23 (férfi)
15:20 Debrecen – Magyarország ”A” (női)
15:45 Izrael – Szlovénia (női)
16:10 Szerbia U23 – Magyarország (férfi)
16:35 Szerbia U20 – Debrecen (férfi)
17:10 Cseh Köztársaság – Izrael (női)
17:35 Magyarország ”B” – Debrecen (női)
18:00 Szlovénia – Szerbia U20 (férfi)
18:25 Izrael – Szerbia U23 (férfi)
19:15 Észtország – Magyarország ”B” (női)
19:40 Magyarország U23 – Izrael (férfi)
17:00 negyeddöntő 2: A/4 vs. A/5 (női)
1725: negyeddöntő 3: A/3 vs. A/6 (női)
18:00 negyeddöntő 2: A/4 vs. A/5 (férfi)
18:25 negyeddöntő 3: A/3 vs. A/6 (férfi)
19:05 elődöntő 1: A/1 vs. negyeddöntő 2 győztese (női)
19:30 elődöntő 2: negyeddöntő 3 győztese vs. A/2 (női)
20:05 elődöntő 1: A/1 vs. negyeddöntő 2 győztese (férfi)
20:30 elődöntő 2: negyeddöntő 3 győztese vs. A/2 (férfi)
20:55 zsákolóverseny döntője
augusztus 30.
19:35 bronzmeccs: elődöntő 1 vesztese vs. elődöntő 2 vesztese (női)
20:00 bronzmeccs: elődöntő 1 vesztese vs. elődöntő 2 vesztese (férfi)
20:35 döntő: elődöntő 1 nyertese vs. elődöntő 2 nyertese (női)
21:00 döntő: elődöntő 1 nyertese vs. elődöntő 2 nyertese (férfi)
21:25 díjátadó
World Tour Debrecen
Augusztus 29.
11:15 Liman – Graz
11:40 Novi Sad – Debrecen
12:05 Riga – Tallin
12:30 NY Harlem – Utena
13:05 Liman – Humpolec
13:30 Novi Sad – Amsterdam
13:55 Riga – Piran
14:20 NY Harlem – Sakiai
14:55 Humpolec – Graz
15:20 Amsterdam – Debrecen
15:45 Piran – Tallin
16:10 Sakiai – Utena
Augusztus 30:
15:50 A/1 – C/2
15:15 D/1 – B/2
15:50 B1 – D/2
16:15 C/1 – A/2
16:40 Hárompontos dobóberseny döntő
17:05 Elődöntő 1.
17:35 Elődöntő 2.
18:00 Zsákolóverseny döntő
18:30 Döntő
World Tour Hungary
2020. szeptember 1.
14:00 Piran – Antwerp
14:35 Gagarin – Antwerp
15:10 Piran – Gagarin
15:45 Liman – Jeddah
16:10 Novi Sad – Humpolec
16:35 Riga – Debrecen
17:00 NY Harlem – QD A/1
17:35 Liman – Lausanne
18:00 Novi Sad – Ulaanbaatar
18:25 Riga – Ub
18:50 NY Harlem – Šakiai
19:25 Lausanne – Jeddah
19:50 Ulaanbaatar – Humpolec
20:15 Ub – Debrecen
20:40 Šakiai – QD A/1
szeptember 2.
16:50 negyeddöntő: A/I vs. C/II
17:15 negyeddöntő: D/I vs. B/II
17:50 negyeddöntő: B/I vs. D/III
18:15 negyeddöntő: C/I vs. A/II
19:05 elődöntő: negyeddöntő 1 győztese vs. negyeddöntő 2 győztese
19:35 elődöntő: negyeddöntő 3 győztese vs. negyeddöntő 4 győztese
20:30 döntő: elődöntő 1 győztese vs. elődöntő 2 győztese
20:55 díjátadó ceremónia
World Tour Europe
szeptember 4.
14:00 Šakiai – Párizs
14:35 Moszkva – Párizs
15:10 Šakiai – Moszkva
15:45 Liman – Lausanne
16:10 Novi Sad – Jeddah
16:35 Riga – Debrecen
17:35 Liman – Ulaanbaatar
18:00 Novi Sad – Gagarin
18:25 Riga – Piran
18:50 NY Harlem – Zemun
19:25 Ulaanbaatar – Lausanne
19:50 Gagarin – Jeddah
20:15 Piran – Debrecen
20:40 Zemun – QD A/I
2020. szeptember 5.
16:50 negyeddöntő: A/I vs. C/II
17:15 negyeddöntő: D/I vs. B/II
17:50 negyeddöntő: B/I vs. D/III
18:15 negyeddöntő: C/I vs. A/II
19:05 elődöntő: negyeddöntő 1 győztese vs. negyeddöntő 2 győztese
19:35 elődöntő: negyeddöntő 3 győztese vs. negyeddöntő 4 győztese
20:30 döntő: elődöntő 1 győztese vs. elődöntő 2 győztese
20:55 díjátadó ceremónia
Cikk nyomtatása